Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Jaunimo vakaras

Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Šilutės skyrius suorganizavo Šilutės jaunimui skirtą renginį „Jaunimo vakaras“, kuris įvyko spalio 16 dieną Šilutės seniūnijos salėje.
Šiuo vakaru organizacija siekė įtraukti kuo daugiau jaunimo į nevyriausybinių organizacijų veiklą.

Vakaro dalyviai turėjo galimybę susipažinti su organizacijos senbuviais ir naujais organizacijos nariais. Visi dalyviai buvo suskirstyti į grupės ir žaisdami siekė iškovoti pergalę.. Kaip mūsų skyriaus valdybos narė Erika Uktverytė sakė: „Niekas taip neverčia susibendrauti kaip bendra pergalė“. Viso vakaro metu jaunimas žaidė įvairius žaidimus, dainavo karaokė. Pertraukų metu tarp žaidimų pasirodė Šilutės vaikinų šokių grupė „BEAST CREW“ (nariai: Ignas Šmitas ir Erikas Čekanauskas). Suskaičiavus įvairių užduočių ir žaidimų taškus apdovanoti vakaro nugalėtojai. Po apdovanojimų visi rinkosi žiūrėti siaubo filmo „Šėtonas manyje“. Filmo metu jaunimas valgė saldumynus ir gėrė karštą arbatą.


  Pasibaigus jaunimo vakarui,   dalyviai vienbalsiai nutarė, kad artėjant žiemai, ilgėjant vakarams tokie renginiai turi būti organizuojami kiekvieną savaitgalį. Taip būtų skatinamas jaunimo užimtumas.

JOD informacija

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"