Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Konferencija Lietuvos Respublikos Seime – „Jaunimo politika: ar siekiame to, ko turime siekti“

  Lietuvos Respublikos Seime šių metų gruodžio 11 d. įvyko vienas iš didžiausių pastarojo meto jaunimo politikos renginių. Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisija, vadovaujama Seimo nario Juro Poželos, organizavo konferenciją „Jaunimo politika: ar siekiame to, ko turime siekti?“.

 

  „Jaunimo politikos sritis yra itin jautri pokyčiams. Turime sugebėti pasiūlyti tai, kas esamu metu yra svarbu jauniems žmonėms. Šiuo metu matome nemažai programų ir politinių priemonių, tačiau toli gražu ne visos jos pasiekia laukiamą efektą. Todėl kyla pagrįstas klausimas: ar tikrai pažįstame šiandienos jaunimą ir teisingai identifikuojame jo poreikius, ar tik manome tai daryti?“ -  sakė Juras Požela.

  Konferencijoje renginio dalyviai klausėsi 6 pranešimų: Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos priemonių apžvalgos, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidento Manto Zakarkos nuomonės apie jaunimo organizacijų realijas, Jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos prezidento Vido Visockio paskaitos apie jaunimo galimybes priklausomai nuo gyvenamosios vietos, prof. Boguslavo Gtuževskio pranešimo apie šiandieninę jaunimo situaciją, viešnios iš Londono Julios Wolton nuomonės apie tai, kuo dabartinis jaunimas skiriasi nuo buvusių kartų, bei Pasaulio lietuvių jaunimo organizacijos vadovo Kęsto Pikūno informacinės paskaitos apie jaunus pasaulio lietuvius.

  Renginyje dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė ir Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas.

Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"