Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Kovo 5-6 dienomis Trakuose vyko konferencija „Regioninės jaunimo politikos plėtra“

 Jaunimo reikalų departamentas, bendradarbiaudamas su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, š. m. kovo 5 - 6 dienomis organizavo konferenciją „Regioninės jaunimo politikos plėtra“ Trakuose.

  Konferencijoje dalyvavo beveik šimtas atstovų iš valstybinių institucijų, savivaldybių vadovų, jaunimo reikalų koordinatorių ir kitų jaunimo politikos veikėjų. 

 

  Konferencijoje sveikinimo žodį tarė Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Kėdainių r., Klaipėdos r., Kretingos r., Molėtų r., Šiaulių r. ir Zarasų r. savivaldybės buvo apdovanotos už svarų indėlį į jaunimo politikos plėtrą regionuose.

  Keliamus prioritetus 2014 m. jaunimo veiklai bei finansines galimybes jaunimo į(si)traukimui regionuose pristatė skirtingų ministerijų ir įstaigų atstovai.

  Dienos pabaigoje vyko diskusija apie į rezultatus, orientuotos jaunimo politikos įgyvendinimą Lietuvos savivaldybėse, vadovaujantis tarptautine patirtimi.

  Po informatyvios dienos Trakų jaunimo reikalų koordinatorė konferencijos dalyvius nustebino vietinių jaunuolių įspūdingais pasirodymais: iliuzionistas Rokas Bernatonis privertė gerai pasukti galvą ir sužavėjo neįmanomais triukais, o ugnies šou plastiškai atlikusi jaunuolių grupė „Čiutyta“ (vadovė Vida Bagdonienė) parodė miklumą drąsiai elgdamasi su ugnimi. 

  Antrąją konferencijos dieną jaunimo reikalų koordinatoriai diskutavo ir siūlė priemones Regioninės jaunimo politikos stiprinimo 2015-2017 metų veiksmų planui. Parengti pasiūlymai artimiausiu metu bus pateikti sudarytai darbo grupei Regioninės jaunimo politikos stiprinimo veiksmų planui parengti.

Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė

social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"