Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Lietuvos moksleivių sąjungos pranešimas

Lietuvos moksleivių sąjungai nerimą kelia kūno kultūros pamokų kokybė. Dėl šios priežasties Lietuvos moksleivius ir mokinių savivaldas vienijanti bei atstovaujanti asociacija atlieka apklausą, kurios tikslas – įvertinti fizinio lavinimo pamokų kokybę ir sąlygas Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose.

 

Siekiant objektyviai įvertinti padėtį visuose Lietuvos regionuose, internetinėje apklausoje bus kviečiami dalyvauti visų Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai. Apklausoje siekiama išsiaiškinti, ar moksleiviai yra motyvuoti lankyti kūno kultūros pamokas, kas daro įtaką jų pasirinkimui. Taip pat bus aiškinamasi, ar pamokų metu užtikrinamos Lietuvos Respublikos įstatymų numatytos higienos normos, ar atsižvelgiama į moksleivių lūkesčius, gebėjimus, fizines galimybes, gydytojų rekomendacijas, Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintus pamokų planus. Norima dar daugiau sužinoti apie patalpų bei pamokoms skirto inventoriaus kokybę ir jo prieinamumą moksleiviams bei vieną dažniausiai keliamų klausimų – prausyklų buvimą ir galimybę naudotis jomis.

  2014 m. kovo 10 d. startavusi apklausa tęsis iki 2013 m. kovo 28 d.

  Apklausą galite rasti čia: http://apklausa.lt/f/kuno-kulturos-pamoku-kokybes-ir-higienos-normu-laikymosi-mokyklose-analize-msldag3/answers/new.fullpage

 

Asmenys kontaktams:

Rūta Meškauskaitė
Socialinės politikos koordinatorė
El. paštas: rutaa.meskauskaite@gmail.com
Tel.: +370 629 59363

Antanas Mikalauskas
Prezidentas
El. paštas: an.mikalauskas@gmail.com
Tel.: +370 600 07438

social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"