Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

NVO Programa Lietuvoje skelbia antrąjį kvietimą

  Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su partneriu „OSFL projektai“ skelbia antrą kvietimą nevyriausybinėms organizacijoms teikti paraiškas Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programai Lietuvoje 2009-2014.

  NVO Programos tematinė ašis – žmogaus teisės. Programa skatina ir siekia visokeriopai remti nevyriausybinio sektoriaus iniciatyvas, nukreiptas į įsisenėjusių žmogaus teisių problemų sprendimą, pilietinės visuomenės vystymąsi, prisidėti prie socialinio teisingumo, demokratijos ir tvarios plėtros, skatinti dvišalius santykius tarp Lietuvos ir šalių donorių – Norvegijos, Islandijos ir Lichtenšteino. Antram Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos kvietimui  Lietuvoje yra skirta  6,27 mln. Lt. 

  Tinkami pareiškėjai yra nevyriausybinės organizacijos. Programos rėmuose nevyriausybine organizacija laikoma pelno nesiekianti savanoriška organizacija, įsteigta Lietuvos Respublikoje, registruota kaip juridinis asmuo, kurios veiklos tikslas nėra komercinių interesų tenkinimas, nepriklausoma nuo vietinės, regioninės ir centrinės valdžios, valstybės institucijų, politinių partijų ir verslo organizacijų. Religinės institucijos ir politinės partijos nelaikomos NVO.

Visa informacija apie NVO Programą, o taip pat ir Gaires pareiškėjams rasite čia:

http://nvoprograma.lt/news/167/60/NVO-Programa-Lietuvoje-skelbia-antraji-kvietima?filter=2014-01

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"