Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Paskaita „Saugi mokykla“ Šilutės pirmojoje gimnazijoje

                       Šilutės pirmojoje gimnazijoje lapkričio 13 d. vyko projekto „Saugi mokykla“ paskaita. Šioje paskaitoje dalyvavo gimnazijos pirmokai, Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Gečas (šios gimnazijos istorijos mokytojas), Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė, Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Ričardas Čaikys ir asociacijos „Pamario jaunimas“ pirmininkė Lijana Jagintavičienė.

 

                      Paskaitos dalyviai diskutavo apie jaunimo teises ir pareigas. Jaunimui buvo aktuali teisė – teisė kurti jaunimo organizacijas. Apie šią teisę jaunimui plačiau papasakojo Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė. Taip pat koordinatorė priminė, joj jaunimas įgyvendindamas šią teisę turi nepamiršti ir pareigų. Apie jaunimo organizacijų pareigas plačiau papasakojo asociacijos „Pamario jaunimas“ pirmininkė. Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas priminė, kad lapkričio mėnesį buvo įsteigta Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba, kurios vienas iš tikslų yra ginti jaunimo teises. Į šią tarybą gali kreiptis kiekvienas jaunuolis turintis idėjų dėl Savivaldybės jaunimo politikos ar iškilus problemoms.

                      Projektas „Saugi mokykla“ ir toliau bus įgyvendinamas. Įgyvendinant šį projektą, paskaitos teisių ir pareigų temas bus dėstomos it kitose mokyklose.

                      Paskaitą ir diskusiją vedė Pirmosios gimnazijos mokinė – Kamilė Malinauskaitė.

                      Mokiniai džiaugėsi jaunimo atstovų noru bendradarbiauti  ir tikisi juos sutikti dar ne kartą.

 

Jaunimo reikalų tarybos narė Saulė Drakšaitė

Nuotraukos Šilutės pirmosios gimnazijos

social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"