Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Pilietiškumo mokykla Šilutėje

  Lapkričio 10 dieną, sekmadienį Šilutės rajono savivaldybės posėdžių salėje įvyko Jaunųjų konservatorių lygos arba „Jaunimas, kuriantis Lietuvą (JKL)“, surengtas projektas „Pilietiškumo mokykla“.

  30 renginyje dalyvavusių moksleivių visą dieną imitavo miesto tarybos darbą: susiskirstę į komitetus sprendė problemas, pavyzdžiui, kaip būtų galima sumažinti savivaldybės biudžeto skolą, rinko rajono Merą (išrinktas A. Strukčinskas), dalyvavo simuliaciniuose Seimo rinkimuose  bei priėmė bendrą rezoliuciją, kurią įteikė Šilutės rajono tarybos narei B. Kleinaitei.    Renginio dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Agnė Bilotaitė ir Šilutės rajono mero pavaduotojas Šarūnas Laužikas.

  JKL tarybos atstovai D. Koskobekovaitė, K. Leipus ir P. Labukas džiaugėsi  Šilutės skyriaus narių bei dalyvių aktyviu darbu, jie teigė, kad Pilietiškumo mokykla Šilutėje – viena iš geriausių 6 - iuose rajonuose vykdytų projektų. Už puikią organizaciją dėkojo JKL Šilutės skyriaus pirmininkei G. Tubutytei ir visiems skyriaus nariams. Padėkota ir Jaunimo reikalų ir sporto koordinatorei R. Čiutienei už bendradarbiavimą, A. Balvočiui ir S. Tamašauskienei už pagalbą ruošiant renginį.
   

  Šis projektas padėjo pagausinti JKL gretas bei galbūt kai kam apsispręsti nukreipti savo kelią į politiką.

JKL narys Justinas Martinkus

social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"