Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

„Renkuosi mokyti!“

Ar esi aktyvus, iniciatyvus žmogus, norintis išbandyti save dirbant patį prasmingiausią ir įdomiausią mokytojo darbą? Jeigu nori dalintis ir tobulėti, prisiimti atsakomybę ir atnešti naujų idėjų, jeigu tau rūpi vaikai, jų kasdiena ir ateitis, prisijunk prie jaunų, iniciatyvių žmonių bendruomenės, kurioje yra vertinamas kūrybiškumas, entuziazmas ir profesionalumas.

 

Užpildyk pirminės registracijos anketą http://apklausa.mtc.lt/index.php?sid=56647&.

Dažnai užduodamus klausimus apie „Renkuosi mokyti!“ ir apie atranką rasi čia:

http://www.renkuosimokyti.lt/lt/apie-programa/kaip-vyksta-programa.

Programoje gali dalyvauti, jei šiuo metu baigi arba ne anksčiau kaip prieš penkerius metus baigei bakalauro arba magistro studijų programą. Neprivalai būti pedagoginės krypties specialybių absolventas: programoje gali dalyvauti pedagoginio darbo patirties neturintys arba ne daugiau nei vienerius metus mokytojais mokyklose dirbę asmenys. Dalyvauti gali įvairias specialybes baigę kandidatai, manantys, jog jų turimų žinių pakaks mokyti vieną ar kelis mokyklose dėstomus dalykus. Mokykloje taip pat reikalingi psichologai, socialiniai darbuotojai ir kt.

Vienas iš pagrindinių programos tikslų yra į mokyklas pritraukti jaunus, neseniai studijas universitete baigusius žmones, todėl svarbu, kad nuo universiteto baigimo (bakalauro ar magistro) būtų praėję ne daugiau nei penkeri metai.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"