Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilališkių renginyje „Žalias jaunimo vakaras“ dalyvavo ir šilutiškiai

  Šilalės atvirame jaunimo centre „Pulsas“ lapkričio 8 d. buvo surengtas vakaras jaunimui, kuriame jauni žmonės buvo pakviesti susipažinti su Šilalės rajone veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis ir jų veikla. Renginyje aktyviai dalyvavo ir Šilutės jaunimas.

  Renginį organizavo Šilalės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba ir Šilalės rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“.

 

  Vakaro rengėjai pirmiausia nustebino netradiciniu požiūriu į bilietus, mat pastarųjų nebuvo, o vietoj jų jauni žmonės buvo prašomi atsivesti po tris „žalius veidus“, t.y. mažai žinančius apie jaunimo organizacijų veiklą. Taip siekta į renginį pritraukti kuo daugiau žmonių ir paskatinti juos domėtis jaunimo reikalais. Renginyje dalyvavo ne tik jaunimas iš Šilalės, bet ir iš kaimyninių rajonų – Tauragės ir Šilutės.

  Į renginį susirinko net 13 Šilalės rajono jaunimo organizacijų. Iš Šilutės atvyko net penkių organizacijų atstovai: rajono mokinių tarybos pirmininkė Saulė Drakšaitė, Šilutės šaulių 8-osios kuopos būrio vadas Rolandas Gudaitis, Jaunimo organizacijos DARBAS Šilutės skyriaus atsakingoji sekretorė Vilma Norkutė, Juknaičių klubo atstovas Vytautas Barkauskas, Jaunimo asociacijos pirmininkė Lijana Jagintavičienė, jos pavaduotojas Ričardas Čaikys bei valdybos narys Andrius Jurkus, asociacijos nariai Emilija Toleikytė bei Ričardas Stonkus. Drauge į renginį vyko ir Šilutės rajono savivaldybės Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė.

  Dalyvius sveikino ir atminimo dovanas įteikė Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius. Vakaro programą savo kūrybos dainomis paįvairino šilališkė Fausta Noreikaitė.

  S. Drakšaitė ir V. Norkutė džiaugėsi galimybe sudalyvauti kito rajono jaunimo organizacijų renginyje - susitikime. „Pasisemta patirties. Buvo tikrai smagu“, - sakė merginos.

  A.Jurkus neabejoja, kad visuomet gera susipažinti su naujais žmonėmis, pamatyti, kuo gyvena kitų rajono organizacijos.

  „Manau, kad panašaus renginio reikia ir Šilutėje. Jo metu jauni žmonės sužinotų daugiau vieni apie kitus, pristatytų savo organizacijas. Neabejoju, kad jį komanda sutiks organizuoti“, - kalbėjo L. Jagintavičienė. Jai pritarė R. Čaikys. Jam taip pat buvo smagu žiūrėti, kaip šauniai ir vieningai dirba Šilalės jaunimo organizacijos. „Tikiuosi, kad pavyks ir mums išjudinti Šilutės jaunimą“, - tęsė Ričardas.

  Asociacija „Pamario jaunimas“ dėkoja Europos Sąjungos programai „Veiklus jaunimas“, kad patvirtino projektą „Vienas už visus, visi - už vieną“.

  Projekto  lėšomis buvo padengtos kelionės išlaidos ne tik į Šilalę, bet ir į Palangą, kur taip pat susitikta su jaunimu, vietos politikais. Planuojama aplankyti ir Klaipėdos rajono jaunimą, kuris jau turi, ką parodyti. 

Asociacijos „Pamario jaunimas“ informacija

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"