Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės jaunimo įspūdžiai iš renginio „Veik ir dalinkis“ (European Youth week)

  Gegužės 25 dieną vykome į Europos jaunimo savaitės atidarymą „Veik ir dalinkis“ kuris vyko Pakruojo dvare. Projektą vykdė: Šiaulių r. jaunimo centras, Atviras Telšių jaunimo centras, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos mokinių taryba, Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centras, skautų tuntas „Vilkijos Ąžuolai“.

  Atvykus 11.00 val. vyko šventės atidarymas, po to iki 14.00 val. visi turėjome g

alimybę dalyvauti šiuose Work SHOP'uose: Chaose game – orentacinis žaidimas, kurio metu lakstėme po mišką ir ieškojome lapų su skaičiais; Darom Hip hop–  galimybė pajudėti Hip Hop'o ritmu; Vaidink smagiai! – atskleisti aktorinius sugebėjimus; Pašikniukai kad niekuomet nereikėtų sėdėti ant žemės; Garsas savaip – būgnavome su kibirais; Idėjų ministerija – galėjome atskleisti turimas idėjas; Gyvoji biblioteka – joje teko pasiklausyti ir pabendrauti su politikais, savanoriais ir kt.; Extrem'as sau  – tam tikras labirintas miško gelmėje, kurio pabaigoje laukė staigmena. Vėliau vyko pietūs bei projektų veiklos pristatymas ir gyvos muzikos koncertas, kuriame pasirodė: „Neto“, „PPB“, „Dove“, „Wolf Base“, „Garbingieji Bananai“. Deja, vakare buvusioje diskotekoje sudalyvauti mums neteko, nes mūsų laukė ilga kelionė namo.

  Ši šventė buvo nuostabi galimybė susipažinti ir pabendrauti su įvairiais žmonėmis iš kitų apylinkių, teko pasikalbėti net ir su savanoriu iš Vokietijos. Išgirdome kitų istorijas, pasidalijome savo patirtimi ir daug ko išmokome. Tikiuosi, kad ateityje vėl teks dalyvauti šiame projekte.

Saulė Drakšaitė

      

Nuotraukos Saulės Drakšaitės

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"