Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės rajono jaunimas diskutavo apie socialinę įtrauktį

Šilutės kultūros ir pramogų centre sausio 29 d.  vyko diskusija „Socialinės įtraukties ir kokybiško darbo su jaunimu“ tema. Diskusijoje dalyvavo: asociacijos „Pamario jaunimas“, Šilutės šaulių 8-osio kuopos, Jaunimo edukacinio centro, organizacijos „DARBAS“ Šilutės skyriaus atstovai. Taip pat į diskusiją aktyviai įsitraukė Lietuvos mokinių parlamento narė Mantė Abišalaitė.

Diskusijos tikslas – sužinoti jauno žmogaus nuomonę apie jaunimo socialinę įtrauktį, apie organizacijas, dirbančias su jaunimu, kokių veiksmų reikia imtis norint pagerinti jaunų žmonių socialinę įtrauktį, kaip pagerinti darbo su jaunimu ir kitų jauniems žmonėms skirtų iniciatyvų kokybę siekiant užtikrinti jaunų žmonių tobulėjimą, gerovę. 

Diskusijos apibendrinimui parengta ataskaita bus siunčiama Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Po konsultacijų-diskusijų su jaunais žmonėmis, atsakingos institucijos (Lietuvoje – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija) jaunų žmonių nuomonę siunčia Europos Komisijai, kur tų konsultacijų pagrindu yra organizuojamos Europos Sąjungos (toliau – ES) konferencijos, o jų rezultatai – priimti sprendimai vėliau yra įtvirtinami ES Tarybos dokumente – rezoliucijoje. Rezoliucijas turi įgyvendinti visos ES šalys narės, tarp jų ir Lietuva.

Jaunimas, dalyvaujantis konsultacijose, gali daryti poveikį priimamiems sprendimams!

 

Diskusiją vedė Švietimo skyriaus darbuotoja Rimantė Vitkauskaitė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"