Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės rajono jaunimo sąskrydis

  Gražų ir saulėtą savaitgalį beveik 40 jaunų žmonių susirinko į asociacijos „Pamario jaunimas“ organizuojamą dviejų dienų sąskrydį. Jame dalyvavo ir jaunimas iš Palangos bei Pagėgių.

  Susirinkusieji turėjo galimybę ir pailsėti, ir sudalyvauti įvairiose žaidimuose, naktiniame žygyje, pavakaroti prie laužo.

Fotoakimirkos

 

 Renginio dalyviai patys gaminosi sau maistą: virė plovą, kepė kiaušinienę, dešreles...

  Sulaukta ir į kelionę dviračiu išsiruošusio palangiškio Tautvydo Lubio, kuris dar 2012 metais išrinktas Palangos jaunuoliu. Jis drauge su komanda per aštuonias dienas (birželio 15-22 d.) įveikė 760 simbolinių kilometrų – pasiekė Vilnių ir grįžo atgal. „Šiais metais Palanga – Lietuvos kultūros sostinė, taip pat miestas švenčia 760 metų jubiliejų, o Palangos senoji gimnazija mini 90-ties metų sukaktį. Iniciatyvus bei aktyvus Palangos jaunimas siekia šias datas pažymėti kitaip – entuziastingai bei įtraukiant kuo daugiau mažai aktyvaus jaunimo, populiarinant sveiką gyvenimo būdą“, – pasakojo Palangos miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Laura Grendienė.

  Pagrindinis iniciatorius – Palangos senosios gimnazijos abiturientas Tautvydas Lubys. Bendradarbiaujant su projektu „Palanga – Lietuvos kultūros sostinė 2013“ bei padedant rėmėjams, mokiniai siekia garsinti savo mokyklos vardą, kiekviename mieste susitiko su jaunimu.
 
  Šilutės jaunimas rado bendrą kalbą su svečiais, draugiškai juos priėmė, apsikeitė kontaktais. Sekmadienio rytą jie išlydėti į kelionę. Vėliau šilutiškiai dalijosi savo pastebėjimais apie sąskrydį. Visų nuomonė buvo viena – jis turi būti ne dviejų, o trijų dienų.

  Išrinktos ir „Sąskrydžio sielos“ – Asta Jurkutė bei Gediminas Genevičius – aktyviausi ir linksmiausi dalyviai.

  Paryčiais užklupęs lietus ir perkūnas nesugadino nuotaikų. Kad ir pavargę, tačiau gerai nusiteikę visi išskubėjo į namus.

  Asociacija „Pamario jaunimas“ dėkoja Šilutės rajono savivaldybei už patvirtintą projektą ir skirtus 1900 litų, Sporto klubui „Ventvėjis“ – už tai, kad savo teritorijoje leido įsikurti jaunimui, vadovams Vilmai Lenz-Schurr bei Rimvydui Petrauskiui – už neįkainojamą pagalbą organizuojant renginį, Šilutės šaulių kuopos vadui Donatui Jauniui – už paskolintą „krosnį“, ant kurios buvo gaminamas maistas, parduotuvės „Elona“ kolektyvui –  už nuoširdų bendradarbiavimą, patarimus, skautams – už įrengtą laužavietę.

Lijana Jagintavičienė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"