Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių vizitas Skuode

Šilutės jaunimo reikalų tarybos nariai 2018 m. spalio 23 d. lankėsi Skuodo rajono savivaldybėje kur susitiko su Skuodo rajono jaunimo reikalų tarybos nariais, meru Petru Pušinsku, mero pavaduotoja Daiva Budriene.  Susitikimo metu pasidalyta gerąja patirtimi. Šilutės ir Skuodo rajonų atstovai pristatė bendrą jaunimo politikos situaciją rajonuose, aktyviai veikiančias jaunimo organizacijas, jų iniciatyvas, jaunimui skirtas veiklas, organizuojamus renginius, erdves, kuriose nuolat vyksta įvairūs užsiėmimai, skatinantys jaunimo užimtumą.


Šilutės rajono jaunimo reikalų tarybos nariai lankėsi Skuodo atvirame jaunimo centre (toliau – AJC). AJC dirba 3 darbuotojai. AJC pritaikytas įvairiems jaunimo poreikiams. Jaunimas čia gali ne tik linksmai leisti laisvalaikį, bet ir ugdyti savo socialinius įgūdžius (yra virtuvė, skalbimo kambarys). Vasaros metu AJC darbuotojai organizuoja stovyklas jaunimui. Taip pat AJC vykdo mobilų darbą. Darbuotai vyksta į seniūnijas ir jose įvairiomis veiklomis užima jaunimą. Taip mažinama atskirtis tarp kaimo ir miesto jaunimo.
Susitikimo metu diskutuota apie būdus, kaip tinkamai atstovauti jaunų žmonių interesams, kurti stipresnį dialogą tarp jaunų žmonių ir sprendimų priėmėjų, stiprinti bendradarbiavimą tarp jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų. Apartos bendradarbiavimo galimybės ateityje: projektai, renginiai, iniciatyvos.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"