Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Skelbiamas Šilutės rajono savivaldybės Jaunimo programos projektų konkursas 2022 metams

Skelbiamas Šilutės rajono savivaldybės Jaunimo programos projektų konkursas 2022 metams

Šilutės rajono savivaldybė skelbia Jaunimo programos 2022 m. projektų konkursą, kurio tikslas – stiprinti jaunimo organizacijas, su jaunimu dirbančias organizacijas, neformalias jaunimo grupes, atviras jaunimo erdves, centrus, taip siekiant įgyvendinti jaunimo politiką Šilutės rajono savivaldybėje.

Prioritetas teikiamas tiems, kas 2022 metais:

  •   inicijuos ir įgyvendins veiklas, skatinančias jaunų žmonių pilietiškumą;
  •   organizuosinformacinius renginius, mokymus, skirtus savanoriškos jaunimo organizacijų veiklos žinomumui rajone didinti, skatinančius jaunus žmones įsitraukti į jaunimo organizacijas ir savanorišką veiklą;
  •   inicijuos ir įgyvendins veiklas, skatinančias bendradarbiavimą su kitų savivaldybių jaunimo organizacijomis;
  •   įgyvendins veiklas, susijusias su jaunų žmonių verslumu; veiklų organizavimas jaunimui, ypatingą dėmesį skiriant mažiau galimybių turinčiam, mažiau motyvuotam jaunimui, kuris dėl įvairių priežasčių neįsitraukia į vietos lygmeniu veikiančių jaunimo ar su jaunimu dirbančių organizacijų organizuojamas veiklas;
  •   skatins jaunų žmonių finansinį raštingumą;
  •   įgyvendins veiklas, susijusias su Covid-19 pandemijos neigiamų pasekmių mažinimu tarp jaunų žmonių.

Konkurse gali dalyvauti Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje veikiančios registruotos jaunimo organizacijos, atviros jaunimo erdvės, centrai, respublikinių jaunimo organizacijų padaliniai, veikiantys Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje, neformalios jaunimo grupės per registruotas jaunimo nevyriausybines organizacijas ar su jaunimu dirbančias įstaigas, jei yra su šiomis įstaigomis sudariusios bendradarbiavimo sutartis.

Nuostatus, paraiškos formą rasite čia: https://teisineinformacija.lt/silute/document/51843

Paraiškos priimamos iki 2022 m. sausio 31 d. 15.00 val. Šilutės rajono savivaldybėje (Dariaus ir Girėno g. 1) viename langelyje.

Kilus papildomiems klausimams kreiptis į Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorę el. p. egle.cesniene@silute.lt tel. 8 441 79281, 8 656 84 935.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"