Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Skelbiamas Studentų rėmimo programos konkursas

Skelbiamas Studentų rėmimo programos konkursas

Šilutės rajono savivaldybės taryba 2019 m. birželio 27 d. sprendimu Nr. T1-54 patvirtino Studentų rėmimo programos tvarkos aprašą, reglamentuojantį finansinės paramos skyrimo studentams tvarką bei lėšų skyrimo kriterijus. 

Parama skiriama Šilutės rajono savivaldybės gyventojams, kurie nori įgyti Lietuvos aukštosiose mokyklose pirmos (bakalauro, profesinio bakalauro), antrosios (magistrantūros) pakopų diplomus nuolatinėse ar perkvalifikavimo ir medicinos rezidentūros studijose.

Lėšos skiriamos studentams, baigusiems Šilutės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigas arba deklaravusiems gyvenamąją vietą Šilutės rajono savivaldybėje bei įgyjantiems specialybes, įtrauktas į Šilutės rajono savivaldybei reikalingų darbuotojų specialybių sąrašą. Studentas gali pretenduoti tik į vieną finansinės paramos rūšį ir prieš teikdamas prašymą komisijai turėtų rasti įstaigą, kuri jį įdarbintų po studijų baigimo.

Finansinės paramos rūšys:

 1. Kainos, sumokėtos už studijas, kompensacija tik studijuojant Lietuvos aukštosiose mokyklose;
 2. Studijų stipendija studijuojant tiek Lietuvos, tiek užsienio aukštosiose mokyklose.

Skiriant finansinę paramą taikomi šie kriterijai:

 1. Studento mokymosi rezultatai;
 2. Specialybių įvairovė.

Reikalingi dokumentai:

 1. Prašymo forma;
 2. Pažyma apie mokymąsi Lietuvos aukštosiose mokyklose (pažyma iš užsienio aukštosios mokyklos pateikiama tik tuo atveju, kai pretenduojama į stipendiją);
 3. Pažyma apie paskutinio semestro mokymosi rezultatus;
 4. Brandos atestatas (pateikiama tik tuo atveju, kai stojama į I kursą);
 5. Asmens dokumentas (kopija);
 6. Banko dokumentas, įrodantis atliktą mokėjimą už studijas (pateikiama tik tuo atveju, kai pretenduojama į kainos, sumokėtos už studijas, kompensavimą);
 7. Įstaigos raštas dėl darbuotojo poreikio ir jo įdarbinimo baigus studijas.

Prašymai priimami nuo 2022 m. rugsėjo 12 d. iki spalio 1 d. 12 val. Šilutės rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus „Vieno langelio“ asmenų aptarnavimo padalinyje, esančiame Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutėje. 

Kilus papildomų klausimų kreiptis į Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorę el. p. egle.cesniene@silute.lt; tel.: 8 441 79 281, 8 656 84 935.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"