Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Skleiskime gerumą kartu

                      Gruodžio 18d., 16 val., Šilutės seniūnijos didžiojoje salėje vyko asociacijos „Pamario jaunimas“ iniciatyva organizuojamos gerumo akcijos „Įžiebk Kalėdų dvasią“ koncertas.
Įėjus į salę  pasitiko smagi muzika ir vaikų juokas. Koncerto pradžią paskelbė socialinė darbuotoja Virginija Murauskienė ir Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

 

Po padėkos žodžių sekė organizatorių teatralizuota programa, į kurią buvo įtraukti visi mažieji. Kol visi nekantraudami laukė Kalėdų senelio, atnešančio vaikučiams skirtas dovanas, kurios buvo surinktos per gerumo akciją gruodžio 4 d., susirinkusiuosius linksmino popchoras „Spindulys”, Šilutės Martyno Jankaus mokyklos atlikėja Gerda, Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistė Gintarė bei  „Lietuvos balso“ dalyviai Vainora ir Valdas Lacko.

                      Po linksmų dainų ir šokių pagaliau sulaukėme Senelio, kuris atsinešė ir didelį raudoną krepšį. Palinkėjęs gražių metų, įteikė dovanas.

Štai taip linksmai ir džiugiai pasveikino Šilutės mažuosius  „Pamario jaunimas“. Dabar ne tik miestas pasipuošęs šviečiančiomis girliandomis, bet ir jauniausi miesto gyventojai apdovanoti jei ne dovanomis, tai bent gera nuotaika.

                      Daugelis iš tėvelių dėkoja jauniesiems organizatoriams ir  jų vadovei Lijanai Jagintavičienei už nuostabią nuotaiką.

 

Greta Ulevičiūtė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"