Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Startavo jaunimo vasaros terasa „TERAterasa“

Startavo jaunimo vasaros terasa „TERAterasa“

Šį savaitgalį turėjo šurmuliuoti Šilutės miesto šventė, bet šalyje vis dar paskelbtas karantinas. Nors dideli renginiai uždrausti, tačiau jaunimas nenuleido rankų ir sumąstė atidaryti jaunimo terasą „TERAterasa“. Šios idėjos autorės Goda Stoškutė ir Viltė Pranaitytė. Idėja įkurti terasą kilo tada, kai šiltais vasaros vakarais norėdavosi su draugais kažkur prisėsti, pakalbėti ar net gyvos muzikos paklausyti. Ir štai gegužės 30 d. Šyšos saloje startavo projektas „TERAterasa“. Jaunimo šventėje koncertavo jaunimo grupės: Šilutės kultūros ir pramogų centro jaunimo gitaros grupės „Prieskonis“ ir „Gvaltas“, Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija „Vanilė“, grupė „Slug bug“. Vakaro akcentas  – Ruslano Kirilkino koncertas.
Planuojama, kad „TERAterasa“ veiks visą vasarą – šeštadieniais ir sekmadieniais. Išgirsime jaunimo grupes iš Skuodo bei Telšių. Taip pat terasoje apsilankys menininkai, verslininkai, muzikantai, kurie pasidalins savo sėkmės istorijomis. Tikimasi, kad jų istorijos motyvuos jaunuolius siekti savo gyvenimo tikslų.
Prie šios idėjos įgyvendinimo taip pat prisideda merginų tėvai, kurie ne tik palaiko morališkai, bet ir finansiškai. Vienas iš tėvų – Vygantas Stoškus džiaugiasi merginų entuziazmu ir padeda kuo galėdamas. Tikisi, kad ši idėja nevienkartinė ir gyvuos dar ne vieną vasarą. Idėjos autorės tikisi, kad atsiras rėmėjų, kurie nupirktų inventoriaus ar kitų dalykų reikalingų dalykų, kad jaunimo terasa „TERAterasa“ ir toliau galėtų džiuginti jaunimą.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"