Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Žygis aplink Šilutę, skirtas Kovo 11 dienai

Kovo 11 dieną šilutiškiai dalyvavo žygyje aplink Šilutę, kuris mūsų mieste suorganizuotas pirmą kartą, tačiau tikrai ne paskutinį.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti skirtame žygyje savo jėgas išbandė daugiau nei trys dešimtys šilutiškių. Žygį įveikė visi. Apkeliauta beveik visa Šilutė, aplankytas net Meilės ąžuolas, kuris dabar vadinamas Pagrynių senuoju ąžuolu. Sutiktos ir kelios stirnaitės. Jos itin pakėlė nuotaiką ir priminė, jog pavasaris jau ateina.

Žygyje dalyvavo įvairaus amžiaus žygeiviai. Jauniausios žygio dalyvės – vienuolikmetės Emilija Saudargaitė bei Ugnė Stulpinaitė, vyriausia – 61-erių Donė Normantė.

Kaip gimė projektas „Žygis aplink Šilutę“? Grupė šilutiškių ruošėsi dalyvauti žygyje, kurį organizuoja jurbarkiečiai. Tačiau paaiškėjo, jog jis bus kovo 9 dieną, o ne 11 dieną, ir ne Jurbarke, o Kaune. „Gal suorganizuojame žygį tiesiog Šilutėje ir niekur nereiks važiuoti?“ – garsiai pagalvojo ir netrukus taip padarė projekto koordinatoriai L. Jagintavičienė ir D. Jaunius.

„Žygis taps tradicija“, – pažadėjo organizatoriai, – Šilutės 8-osios kuopos ir asociacijos „Pamario jaunimas“ nariai.

Daugiau nė12 kilometrųnuėję žygio dalyviai pageidavo, jog jo atstumas būtų padidintas. Todėl jau planuojamas žygio maršrutas kitais metais, kuris bus tikrai didesnis.

„Garbė priklauso žmogui, kuris yra veiksmo centre… Kuris stengiasi iš visų jėgų ir aukojasi vardan užsibrėžto tikslo…“, – sakė projekto koordinatoriai L. Jagintavičienė ir D. Jaunius.

Lijana Jagintavičienė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"