Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Dingo vaikas? Skambink 116 000!

Lietuvoje nuo vasario mėnesio 1 dienos pradėjo veikti nemokamas pagalbos telefonas, skirtas dingusių vaikų artimiesiems. Karštosios linijos paslaugas Lietuvoje teikia nevyriausybinė organizacija „Dingusių žmonių šeimų paramos centras“. Kada skambinti 116 000

116 000 – tai numeris, kuriuo tėvai ir teisėti globėjai gali kreiptis patarimo, emocinės paramos ir informacijos dėl veiksmų, jei dingo nepilnametis vaikas,  taip pat ir patys vaikai/nepilnamečiai gali skambinti, jei jie pasimetė ar pasiklydo.

Karštoji linija yra nemokama, skambinant iš bet kurio tinklo, ir veikia 24 valandas 7 dienas per savaitę. Lietuvoje šis numeris yra paskirtas Dingusių žmonių šeimų paramos centrui.

Šiuo numeriu:

gausite informaciją, kur kreiptis ir ką daryti, jeigu dingo jūsų vaikas: pabėgo, buvo pagrobtas, dingo, pasimetė ir kt.;gausite reikalingą emocinį palaikymą;galėsite suteikti informacijos apie dingusį vaiką.

116 000 karštoji linija yra vieninga visai Europos Sąjungai, išskyrus Suomiją. 116000 karštoji linija taip pat veikia ir Albanijoje bei Serbijoje.

Daugiau informacijos apie linijos veiklą rasite: www.116000.lt

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"