Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Pagalbos globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams paslauga

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. kovo 18 d. įsakymu Nr. A1-327 „Dėl pagalbos globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams paslaugų teikimo pavedimo Šilutės socialinių paslaugų centrui“ nuo 2016 m. balandžio 1 d. Šilutės socialinių paslaugų centrui pavesta teikti  Pagalbos globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams paslaugą.

Tai reiškia, kad Centro atestuoti socialiniai darbuotojai vykdo mokymus pagal specialią įtėvių ir globėjų rengimo programą GIMK. Šios mokymų programos tikslas – padėti įvertinti galimybes bei pasirengimą į savo šeimos ratą priimti naują žmogų, geriau suprasti vaiko, patekusio į globos sistemą, patyrimą ir išgyvenimus, susipažinti su tėvų globos netekusio vaiko poreikiais. Visas GIMK programos kursas būsimiems globėjams ir įtėviams – 1 0 susitikimų po 3 valandas.

Gal Jus yra aplankiusi mintis globoti (rūpintis) vaiku, įvaikinti? Jei ši mintis kaip tik dabar Jums kilo ir Jūs apie tai galvojate,  žinokite, kad galite išpildyti didžiausią vaiko, netekusio tėvų globos (rūpybos), svajonę – turėti šeimą?

Nieko blogo, jei dar tvirtai neapsisprendėte dėl globos(rūpybos) ar įvaikinimo, jei kyla abejonių. Visus, neabejingus vaikų troškimui turėti šeimą, besidominčius vaikų globos (rūpybos) ar įvaikinimo klausimais, kviečiame kreiptis į:

-  Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistus, adresu: Lietuvininkų g. 10, Šilutė, tel. (8 441) 53130, el.p. indra.pranaitiene@silute.lt; kristina.sadauskaite@silute.lt

-  Šilutės socialinių paslaugų centro GIMK atestuotus socialinius darbuotojus, teikiančius pagalbą globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams, adresu: Tilžės g. 32A, Šilutė, tel. (8 441) 54734, mob. 8 657 89987, 8 657 89983.

Šilutės socialinių paslaugų centro
Šilutės rajono savivaldybės administracijos
Vaikų teisių apsaugos skyriaus informacija

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"