Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija“ darbo laikas

Norime Jus informuoti, apie šalutinių gyvūninių produktų tvarkymo įmonės – UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija“ (įmonės kodas 169704164), teikiančios visų trijų šalutinių gyvūninių produktų, neskirtų maistui (toliau – ŠGP), kategorijų gyvūninių produktų, įskaitant gyvūnų gaišenų, tvarkymo paslaugas, darbo laiką.

Pranešimus ir užsakymus iš asmenų apie nugaišusius ūkinius gyvūnus bei susikaupusius ŠGP ūkio subjektuose, įmonėje priima kiekvieną savaitės dieną, įskaitant savaitgalius, nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

Užsakymai ir pranešimai įmonėje registruojami:

  •  telefonu (tel. nr.  +370 656 23 139);
  •  elektroniniu paštu (paslauga@biovast.lt).

Atsižvelgę į tai, kad nemažai Lietuvos ūkinių gyvūnų turėtojų (savininkų), gyvūninio maisto tvarkymo subjektų pranešimus apie ūkinių gyvūnų gaišimą, kitų ŠGP susidarymą ūkinėje komercinėje veikloje UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija“ neretai praneša tik darbo dienomis, prašome Jūsų išplatinti šią informaciją Jums pavaldžioms įstaigoms, taip pat suinteresuotiems ūkio subjektams (ūkininkams, ŠGP turėtojams).

Manome, kad ši aplinkybė dažnai būna pavėluotų pranešimų iš ŠGP turėtojų, ypač ūkinių gyvūnų laikytojų, turinčių teisės aktų nustatyta tvarka pareigą UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija“ pranešti apie ūkinių gyvūnų ir paukščių kritimus ne vėliau kaip per 24 valandas, priežastis. Šio veterinarinio reikalavimo nesilaikymas dažnai suponuoja labai pavėluotą stipriai suirusios (sugedusios), ypač 1 ir 2 kategorijos ŠGP žaliavos pristatymą mūsų įmonei.

Prašome Jūsų bendradarbiauti ir papildomai informuoti veterinarinės kontrolės subjektus apie aukščiau minimus UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija“ pranešimus.

Paulius Zėringis

Generalinis direktorius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"