Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Išrinkta "2021 m. populiariausia Šilutės rajono sportininkė"

Išrinkta "2021 m. populiariausia Šilutės rajono sportininkė"

Šilutės rajono savivaldybės sporto taryba antrus metus iš eilės inicijuoja populiariausio Šilutės sportininko rinkimus. Šiais metais buvo pateiktos penkios sportininkų kandidatūros, balsavimui skirta daugiau nei savaitė. Savo nuomonę išreiškė 1442 Šilutės krašto gyventojai. Net 736 balsavusieji savo balsą atidavė Sandrai Montvilei, kurios kandidatūrą teikė Ekstremaliojo sporto asociacija.

S. Monvilei šie metai buvo išties įspūdingi: 2021 m. ji tapo Lietuvos ekstremalus bėgimo su kliūtimis čempione, Spartan Europos čempionato, vykusio Šveicarijoje, trečios vietos laimėtoja bei daugelio kitų varžybų nugalėtoja ir prizininkė. Ji yra pavyzdys kaip didelio noro ir nuoseklaus darbo dėka galima pasiekti aukštų rezultatų, ir kartu suderinti motinystę, darbą mokykloje ir sportą.

Dar viena gera žinia sportininkei - praėjusią savaitę posėdžiavusi Šilutės r. savivaldybės taryba nusprendė, kad visuomenės balsuojant išrinktam populiariausiam metų sportininkui bus paskirta ir 500 eurų Savivaldybės premija.

Nuoširdžiai sveikiname Sandrą Montvilę ir didžiuojamės jos pasiekimais bei Šilutės vardo garsinimu visame pasaulyje!

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"