Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Sporto tarybos išvažiuojamasis posėdis Marijampolėje

Sporto tarybos išvažiuojamasis posėdis Marijampolėje

Rugsėjo 6 dieną Šilutės rajono savivaldybės sporto taryba lankėsi Marijampolėje, kur buvo semtasi gerosios patirties, reikalingos rengiant naująją Šilutės rajono sporto strategiją. Marijampolės savivaldybė jau daugiau nei prieš metus pasirengė „Sporto ir fizinio aktyvumo plėtros strategiją“, kurioje plačiai aptariama esama padėtis, problematika bei aiškiai nustatytas sporto šakų prioretizavimas, plėtros galimybės.

Šilutės rajono savivaldybės sporto tarybą Marijampolėje šiltai priėmė Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas ir Darius Kemeraitis, Savivaldybės administracijos Švietimo kultūros ir sporto skyriaus specialistas Tomas Kiveris, Marijampolės sporto centro specialistas Giedrius Šlekys.

Savivaldybės sporto strategijos rengimo procesą detaliai svečiams pristatęs G. Šlekys atkreipė dėmesį, kad pradžioje buvo imtasi esamos situacijos vertinimo ir analizės. Rengiant Marijampolės savivaldybės sporto strategiją buvo remtasi nacionaline sporto strategija, ją pritaikant mūsų regionui: „Nusprendėme taikyti principą per masiškumą į meistriškumą – siekiame, kad kuo daugiau savivaldybės gyventojų, o ypač jaunimo, užsiimtų sportu, o jau sportuojantys taptų profesionaliais sportininkais“, – sakė G. Šlekys.

Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis Sporto tarybos narius supažindino su iššūkiais, kurie laukė pradėjus rengti savivaldybės sporto strategiją. Taip pat išgirdome, kad viena sunkiausių užduočių – pritraukti jaunus sporto trenerius: „Siekiant pritraukti jaunus specialistus bene svarbiausia konkurencingas atlygis, todėl neseniai atnaujintoje premijų sportininkams skyrimo tvarkoje atsirado ir trenerių premijavimas, taip pat jau kuris laikas mūsų savivaldybės treneriai gali mėgautis ilgesniu, švietimo darbuotojų atostogoms prilygstančiu vasaros poilsiu. Žinoma, kvalifikuotų jaunųjų specialistų nevengiame ieškoti ir kaimyninėse savivaldybėse. Stengiamės padaryti viską, kad aktyviai sportuojančių savivaldybės gyventojų dalis nuolat augtų“, – pasakojo mero pavaduotojas A. Visockis.

Po susitikimo Sporto Taryba dar aplankė Marijampolės sporto centrą, kur apžiūrėję sporto bazę, sėmėsi patirties įgyvendinant ateityje laukiančią sporto įstaigų reorganizaciją.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"