Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Jau šį šeštadienį – Nacionalinis šienpjovių čempionatas Nemuno Deltoje

Jau šį šeštadienį – Nacionalinis šienpjovių čempionatas Nemuno Deltoje

Pasauliui sutelkus dėmesį į svarbiausią sporto renginį – Olimpines žaidynes – Lietuvoje, Nemuno Deltoje, šį savaitgalį rinksis neįprasto sporto propaguotojai – pjovimo dalgiais entuziastai. Liepos 31 d., šeštadienį, Rupkalvių kaimo pievose, Šyšos polderyje (Šilutės raj.) įvyks pirmasis Nacionalinis šienpjovių čempionatas.

Čempionate dalyvauti jau užsiregistravo keliolika dalyvių iš visos Lietuvos. Registracija dar galima iki pat šeštadienio, o norintys galės prisijungti ir renginio metu. Tiesa, dalyviams būtina turėti savo dalgį.

Varžytuvių tvarka

Dalyvauti čempionato varžytuvėse kviečiami visi norintys. Čempionate dalyvaus komandos, kiekvienoje jų – po du šienpjovius. Jei registruojamasi po vieną, komandos bus suskirstytos organizatorių. Kiekviena komanda turės nušienauti 3 metrų pločio (2 pradalgės) ir 100 metrų ilgio plotą.

Komandos varžysis greičio ir kokybės atžvilgiu. Nugalėtoja bus skelbiama komanda, greičiausiai nušienavusi savo pradalges, o taip pat ir komanda šį darbą atlikusi kokybiškiausiai. Greičiausiai savo pradalges įveikę šienpjoviai bus kviečiami dalyvauti ir antrame ture – individualiose šienpjovių varžytuvėse.

Laukiami žiūrovai

Labai laukiami ir čempionato stebėtojai – atvykite ir palaikykite besivaržančius. Stebėti besidarbuojančius dalgiais ir tarpusavyje rungtyniaujančius – unikalus reginys.

Visi apsilankę čempionate taip pat turės galimybę dalyvauti edukacinėse dirbtuvėse, kuriose bus supažindinama su dalgiais, jų plakimu, suteikiama galimybė pasimokyti pjauti.

Visi čempionato dalyviai ir žiūrovai taip pat bus kviečiami neformaliai pabendrauti, paragauti gardžios vietinės žuvienės bei rūkytos žuvies.

Daugiau informacijos

Nacionalinį šienpjovių čempionatą Lietuvoje organizuoja nevyriausybinė organizacija Baltijos aplinkos forumas, jau daugelį metų užsiimanti rečiausio Europoje giesmininko – meldinės nendrinukės apsauga. Čempionato metu bus šienaujama meldinės nendrinukės perimviečių teritorijose.

Daugiau informacijos čempionatą galima rasti interneto svetainėje www.meldine.lt

Registruotis į čempionatą galite užpildydami registracijos anketą čia. Arba, tiesiog, paskambinę telefonu Nr. 8 614 12 911

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"