Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Baigtas rengti Šilutės rajono 2015-2024 m. strateginis plėtros planas

Baigtas rengti Šilutės rajono savivaldybės 2015-2024 m. strateginis plėtros planas (norėdami susipažinti su minėto plano projektu spauskite čia , Pdf formatas   ). Šis ilgalaikės strategijos dokumentas padės geriau koncentruotis į konkrečius tikslus ir uždavinius bei priemones jiems pasiekti, ekonomiškiau vykdyti ir rezultatyviau tenkinti viešuosius poreikius, leis geriau subalansuoti investicijas, nukreiptas į maksimalią naudą Savivaldybei.

 

Naujojo 2015-2024 m. strateginio plėtros plano rengimo procese dalyvavo įvairių tikslinių grupių atstovai: politikai, socialiniai-ekonominiai partneriai, Savivaldybės įmonių atstovai, Savivaldybės bendruomenių atstovai, verslo ir kultūros atstovai, Savivaldybės administracijos darbuotojai. Strateginio plėtros plano rengimui buvo sudarytos ir Savivaldybės tarybos patvirtintos (2013-01-31 sprendimas Nr. T1-644, 2013-03-28 sprendimas Nr. T1-731) Koordinacinė, Ekonomikos, Visuomenės, Aplinkos, Žemės ūkio ir Konsultantų darbo grupės.

Visi su naujojo strateginio plėtros plano rengimu susiję klausimai pirmiausia buvo aptariami  sektorinėse darbo grupėse. Šių grupių pasiūlymai, idėjos ir pastabos vėliau buvo svarstomi ir analizuojami Koordinacinėje grupėje. Darbo grupėse buvo aptarta kiekviena Strateginio plėtros plano sritis ir su ja susiję klausimai.

Strateginio plėtros plano rengimas vyko etapais. Kiekvieno etapo metu buvo parengtas atskiras su Strateginiu plėtros planu susijęs dokumentas (šie dokumentai patalpinti Savivaldybės portale esančiame skyrelyje „Strateginio plėtros plano 2015-2024 m. rengimas“, aplanke „SPP rengimo etapų ataskaitos“ .

Buvo atlikta šiuo metu galiojančio Šilutės rajono strateginio plėtros plano 2005-2014 metams poveikio įvertinimo  ataskaita (monitoringas), Esamos rajono ekonominės, ekologinės ir socialinės būklės analizė, Investicijų pritraukimo Šilutės rajono savivaldybėje studija, Šilutės rajono savivaldybės strateginio plėtros plano 2015-2024 m. metmenys, o taip pat Strateginio planavimo priežiūros metodika.

Šilutės rajono savivaldybės strateginis plėtros planas 2015-2024 metų laikotarpiui buvo rengiamas pasitelkus išorinius ekspertus – UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“.

 

Pastabas galima teikti Planavimo ir plėtros skyriui el. paštu asta.jagelaviciene@pamarys.lt arba raštu Šilutės rajono savivaldybės administracijai, Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė.

Rengė
Asta Jagelavičienė
Planavimo ir plėtros sk
Syriaus vyriausioji specialistė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"