Mielieji,
Sveikinu Jus sulaukus Joninių – vienos gražiausių ir prasmingiausių vasaros švenčių.
Tai metas, kai gamta pasiekia savo brandą, o mes turime progą sustoti kasdienių rūpesčių sūkuryje, pabūti kartu su šeima, draugais ir bendruomene. Tegul trumpiausia metų naktis būna kupina jaukių susitikimų, nuoširdžių pokalbių ir gražių akimirkų.
Nuoširdžiai sveikinu visus Jonus, Janinas ir Rasas, švenčiančius savo vardadienį.
Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis




































