Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Kviečiame organizuoti švarinimosi akcijas visame Šilutės krašte!

Kviečiame organizuoti švarinimosi akcijas visame Šilutės krašte!

Pavasaris – švarinimosi metas. Jau tradicija tapo, kad būtent šiuo metų laiku gyventojai, bendruomenės, įmonės ir įstaigos dalyvauja įvairiose talkose, atliekų ir šiukšlių surinkimo akcijose, tvarko ne tik savo privačią aplinką, bet ir viešąsias erdves. Žinoma, karantinas pakoregavo visus mūsų įpročius, tačiau laikantis saugaus atstumo ir vengiant nereikalingų kontaktų tokios akcijos gali tęstis ir toliau. Tad kartu su atbundančia gamta ir šylančiu oru kviečiame visus Šilutės krašto gyventojus, bendruomenes, įmones ir organizacijas puoselėti aplinką, kurioje gyvename ir dirbame, imtis iniciatyvos surenkant ne vietoje išmestas šiukšles. Savo iniciatyviu  pavyzdžiu suburkime ir paskatinkime kaimynus, pažįstamus bei kitus gyventojus!

Šilutės rajono savivaldybėje sudarytos sąlygos rūšiuoti bei tinkamai šalinti atliekas. Daugelis jau įpratome spalvotuose konteineriuose rūšiuoti stiklą, plastiką ir kartoną. Savivaldybėje veikia didžiųjų ir žaliųjų atliekų priėmimo aikštelė Rumšų kaime. Deja, dar ne visi šilutiškiai suprato, koks rūšiavimas ir tinkamas atliekų šalinimas yra svarbus sveikam mūsų visų gyvenimui, dar atsiranda šiukšlių krūvelės, padangų, baldų ar kitų išmestų daiktų pamiškėse, miško aikštelėse, pagrioviuose, prie vandens telkinių, įrengtų treniruoklių vietose ir kitur.

Tad nenustokime rodyti pavyzdžio, būkime tvarkingi patys. Tikime, kad anksčiau ar vėliau gerasis pavyzdys duos teigiamų rezultatų. Juk gyventi švarioje, tvarkingoje aplinkoje norisi visiems. Pradėkime nuo savo kiemo, savo gatvės, savo įstaigos ar įmonės teritorijos, junkimės į švarinimosi talką Šilutėje ir rajono seniūnijose. Tikimės, kad puikų pavyzdį parodys ir mūsų partneriai Nemuno deltos regioninio parko direkcija, agituodama svečius žvejus palikti švarią aplinką po žvejybos ar poilsiavimo prie Nemuno upių ir upelių, Krokų lankoje, Minijos kaimo teritorijoje ir kitur.

Tvarkydami viešas teritorijas dėl atliekų surinkimo ir išvežimo galite kreiptis į tos vietos, kurioje tvarkote aplinką, seniūniją.

Primename, kad atliekas draudžiama dėti šalia konteinerių.

Administracijos direktorius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"