Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Nemokama galimybė sutvarkyti asbesto atliekas

Nemokama galimybė sutvarkyti asbesto atliekas

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, skirdama dotacijas savivaldybėms iš Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos priemonės „Subsidijos ir dotacijos namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymui“, 2022-2023 m. planuoja finansuoti namų ūkiuose susidariusių asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimą apvažiavimo būdu, transportavimą ir saugų šalinimą.

Aplinkos projektų valdymo agentūrai paskelbus kvietimą, Šilutės rajono savivaldybės administracija planuoja teikti paraišką dotacijai dėl asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimo, transportavimo ir saugaus šalinimo gauti. Siekdami išsiaiškinti faktinį tvarkytiną asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį, kviečiame individualių namų savininkus ir (ar) valdytojus, planuojančius 2022-2023 m. keisti šiferio (asbesto) stogus, arba jau pasikeitusius tokius stogus ir sukaupusius asbesto turinčių gaminių atliekų, kreiptis į savivaldybę (el. p. mindaugas.budvytis@silute.lt arba tel. (8 659 91 523) iki 2022 m. gegužės 31 d. nurodant individualaus pastato savininką (-us) ir (ar) valdytoją, adresą, telefono numerį ir faktiškai sukauptą asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami informacijai  apie saugų asbesto turinčių gaminių šalinimo poreikį gauti. Gavus finansavimą, bus kreipiamasi nurodytais kontaktais dėl asbesto atliekų saugaus pašalinimo galimybės. 

Atkreipiame dėmesį, kad visos asbesto atmainos yra pripažintos kancerogenais, tad saugiai nepašalintos asbesto turinčių gaminių atliekos kelia didelį pavojų žmonių sveikatai.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"