Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Skelbiamas Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką konkursas

Skelbiamas Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos  į darbo rinką konkursas

Šilutės rajono savivaldybė teikė paraišką Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbtam konkursui „Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką“. Šilutės rajono savivaldybės teiktas projektas „Veikli Šilutė“ ir gavo finansavimą 10 000 eurų. Projektu siekiama didinti jaunimo užimtumą vasaros metu, ne ugdymo proceso metu skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įgyjant praktinių įgūdžių. Projektas skirtas jaunimui nuo 14 iki 19 m., deklaravusiam savo gyvenamąją vietą Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje ir besimokančiam Šilutės bendrojo ugdymo įstaigose (toliau – jaunimas). Projekto vykdymo terminas – liepos –rugpjūčio mėnesiai, ne ugdymo proceso metu.

Kviečiame registruotis jaunuolius nuo 14 iki 19 metų, kurie nori įsidarbinti vasaros metu. Jaunuoliai, kurie nori dalyvauti šioje programoje, apie tai praneša tokia tvarka:

  • jaunuoliai, susiradę būsimą darbdavį ir su juo suderinę dalyvavimą Projekte, turi registruotis pas Šilutės rajono savivaldybės administracijos vyriausiąjį specialistą (jaunimo reikalų koordinatorių) paštu egle.cesniene@silute.lt, užpildydami nustatytą formą  ir sutikimą dėl duomenų tvarkymo.

Registracijos forma

Sutikimas dėl duomenų tvarkymo

Įmones/įstaigas taip pat kviečiame teikti informaciją apie norą įdarbinti jaunuolius nuo 14 iki 19 metų. Prašome pateikti šią informaciją el. paštu egle.cesniene@silute.lt:

  • įmonės/įstaigos pavadinimas;
  • kokio amžiaus jaunuolius įdarbintumėte;
  • kiek jaunuolių įmonė/įstaiga gali įdarbinti (pagal programą galima įdarbinti ne daugiau 5 jaunuolių)
  • kontaktinis asmuo: vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninis paštas.

Registracija vyks iki š. m. birželio 30 d. 12.00 val.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"