Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Skelbiamas konkursas vaikų vasaros stovykloms organizuoti

Skelbiamas konkursas vaikų vasaros stovykloms organizuoti

Kviečiame teikti paraiškas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) skelbiamam konkursui teminėms vaikų vasaros stovykloms organizuoti. Jos skirtos 5-8 klasių mokiniams, kurie per pandemiją patyrė mokymosi sunkumų, prarado mokymosi motyvaciją, kurie neturi palankios mokymuisi aplinkos namuose ar auga socialinės rizikos šeimose. Šiose stovyklose mokiniai galės dalyvauti tik mokyklų vaiko gerovės komisijų siūlymu. Stovyklos vaikams bus nemokamos, truks ne trumpiau nei 7 kalendorines dienas. Jos gali būti rengiamos kaip dienos stovyklos ar stovyklos su nakvyne.

Konkursą organizuoja ir vykdo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Daugiau informacijos apie konkursą www.lmnsc.lt , paraiškas konkursui iki gegužės 24 d. reikia siųsti adresu konkursas@lmnsc.lt

Siekiant mokiniams suteikti kuo daugiau galimybių įvairioms veikloms vasarą, š. m. gegužės pabaigoje - birželio pradžioje Savivaldybės administracija skelbs dar vieną vaikų vasaros stovyklų finansavimo konkursą iš savivaldybėms skirtų, bet dėl COVID-19 pandemijos nepanaudotų neformaliojo vaikų švietimo lėšų. Vaikų vasaros stovyklose galės dalyvauti visi rajono mokiniai.

Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"