Katyčių miestelio šventė „Sugrįžimai“ šiemet rengiama jau 11-tą kartą. Per šiuos metus susiformavo gražios ir prasmingos tradicijos, suburiančios kraštiečius, miestelio bendruomenę bei svečius. Kaip ir kasmet, pirmoji šventės diena prasidės Šv. Mišiomis Katyčių evangelikų liuteronų bažnyčioje, kurias aukos kunigas Valdas Miliauskas.
Šiemet šventė įgauna ypatingą istorinę ir simbolinę prasmę. Iki šiol šios dienos metu būdavo vykdoma Katyčių Garbės knygos ceremonija, į ją įrašant naują Garbės pilietį. Tačiau šiais metais tradiciją pakeis išskirtinis ir vienijantis akcentas – į bažnyčią bus iškilmingai įnešta gintarais dekoruota Karaliaus Mindaugo karūna. Šis Lietuvos valstybingumo simbolis primins mūsų tautos istorines šaknis, vienybę ir pagarbą valstybei. Po Šv. Mišių karūną pašventins kunigas V. Miliauskas.
Šventinę dieną vainikuos išskirtinis muzikinis renginys – naujosios grupės Balsai koncertas. Žiūrovai turės galimybę išgirsti profesionalius ir plačiai žinomus atlikėjus: Ieva Barbora Juozapaitytė, Gabrielė Lileikaitė-Pavilionė, Tomas Pavilionis bei Andrius Apšega. Jų atliekama programa dovanos klausytojams jautrių emocijų, prasmingų susitikimų ir šventinės nuotaikos.
Kontaktinis asmuo informacijai – Šilutės kultūros centro Katyčių skyriaus kultūrinės veiklos organizatorė Simona Jucienė, tel. +370 609 48419.




































