Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės rajono savivaldybės 2015-2024 m. strateginio plėtros plano rengimas (2013-06-13)

Birželio 11-12 d. Savivaldybės mažojoje salėje Šilutės rajono 2015-2024 m. strateginio plėtros plano rengimo darbo grupės kartu su Strateginio plano rengėjų UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ atstovėmis: projekto vadove, vyr. konsultante Gintare Ševčenko ir konsultante Aina Kurklietyte posėdžiavo naujojo Savivaldybės strateginio plėtros plano 2015-2024 m. laikotarpiui metmenų rengimo klausimais.

Darbo grupės dirbo po pusdienį (birželio 11 d. 9.00-12.00 val. – Ekonomikos grupė, 13.00-16.00 val. – Visuomenės darbo grupė, birželio 12 d. 9.00-12.00 val. – Aplinkos darbo grupė, 13.00-16.00 val. – Žemės ūkio darbo grupė). Į darbo grupių posėdžius buvo pakviesti ir Konsultantų grupės nariai, tačiau iš jų tik Šilutės darbo biržos atstovė dalyvavo Visuomenės darbo grupės posėdyje.

Darbo grupių nariai analizavo ir diskutavo Strateginio plėtros plano sričių ir bendros Savivaldybės vizijos rengimo klausimais, formavo strateginius tikslus bei priemones šiems  tikslams pasiekti. 2015-2024 m. strateginiame plėtros plane yra numatytos keturios sritys: I. Darni turizmo, kultūros ir verslo plėtra; II. Savivaldybės veiklos gerinimas/stiprinimas; III. Infrastruktūros gerinimas/vystymas ir žemės ūkio verslo plėtra; IV. Švietimo, sveikatos ir socialinio sektoriaus vystymas.  

Birželio 17 d. 9.00-12.00 val. numatytas Koordinacinės grupės posėdis. Ši grupė toliau svarstys su naujojo Šilutės rajono savivaldybės strateginio plėtros plano metmenų rengimu susijusius klausimus.

Birželio 17 d. nuo 13.00 val. į posėdį taip pat renkasi Visuomenės darbo grupės nariai. Šios grupės nariai toliau analizuos su jų kuruojama sritimi susijusias ir į strateginį plėtros planą siūlomas naujas priemones. Tai labai plati sritis, apimanti švietimo, sveikatos ir socialinį sektorius, todėl šiai grupei pritrūko laiko birželio 12 d. svarstant minėtus klausimus.  

Projektas įgyvendinamas pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos prioriteto „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir viešojo administravimo efektyvumo didinimas“ priemonę „Regioninės plėtros tobulinimas, regionų plėtros planai ir savivaldybių (ilgalaikiai/trumpalaikiai) strateginiai plėtros planai“ ir yra finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Savivaldybės biudžeto lėšomis. Projektą administruoja Europos socialinio fondo agentūra.  

Rengė
Asta Jagelavičienė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"