Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Atviro darbo su jaunimu Šilutės rajono savivaldybėje plėtros galimybių studijos pristatymas

Atviro darbo su jaunimu Šilutės rajono savivaldybėje plėtros galimybių studijos pristatymas

Rugsėjo 20 dieną Šilutės rajono savivaldybės Didžiojoje salėje buvo pristatyta „Atviro darbo su jaunimu plėtros Šilutės rajono savivaldybėje galimybių studija“. Šios galimybių studijos tikslas teikti siūlymus, įžvalgas, aptarti darbo su jaunimu tendencijas, įvairias darbo su jaunimu formas bei rekomenduoti, kaip jas pritaikyti Šilutės rajono savivaldybėje siekiant gerinti jaunimo situaciją.

Studija atlikta 2020 m., tačiau dėl pandemijos tik dabar buvo įmanomas pristatymas visuomenei. Susitikime su studijos rengėju, tyrėju, jaunimo politikos ekspertu Nerijumi Miginiu dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, jaunimo organizacijų, mokinių savivaldų atstovai.

Džiaugiamės, kad atlikus savivaldybės dokumentų, teisės aktų ir atliktų tyrimų analizę tyrėjai pastebėjo, jog Šilutės rajono savivaldybė kryptingai formuoja ir įgyvendina jaunimo politiką rajone. O per praėjusius metus Šilutės savivaldybė pasiekė aukštų rezultatų jaunimo politikos įgyvendinimo srityje - įkurtas Atviras jaunimo centras, atsirado etatas jaunimo darbuotojui Kintų jaunimo erdvėje, vykdoma projektinė veikla. Pristatyme pažymėta, kad yra sričių, kur Šilutės rajono savivaldybė gali būti pavyzdžiu kitiems - Šilutės rajone organizuojamos savanoriškos veiklos apimtys gerokai viršija nacionalinius vidurkius. Taip pat didžiulį svorį jaunimo politikoje duoda Šilutės rajono savivaldybės 2019 metais patvirtintas „Studentų rėmimo programos tvarkos aprašas“, jo įgyvendinimas yra gerasis pavyzdys, kurį galėtų perimti kitos Lietuvos savivaldybės. Siekiant stiprinti regioninį identitetą, sukurti prielaidas jaunų specialistų grįžimui į savivaldybę po studijų, tokių programų įgyvendinimas labai svarbus.

Visą pristatymą galite pamatyti ČIA.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"